Een 4-sterren accommodatie in St. Leonhard, Pitztal, Tirol, Oostenrijk. |
Sportiv-Hotel Mittagskogel ligt in het dorpsdeel Mandarfen met een perfecte ligging vlakbij de skilift van het skigebied Rifflsee en de skibushalte. Naar de gletsjer is het slechts 500 m. Hotel in mooie alpenstijl en de gezellige Schirmbar Skihaserl voor de deur met apres-ski. 1x per week een wijnproeverij (tegen betaling).
De skischool bevindt zich voor het hotel, u kunt zich in Sportiv-Hotel Mittagskogel aanmelden. Skiverhuur in het hotel en gasten ontvangen 20% korting.
Verzorging
In Sportiv-Hotel Mittagskogel verblijft u op basis van
halfpension.
2-persoonskamer balkon (2-2 personen): type Komfort, ca. 20 m2 en voorzien van 2-persoonsbed, tv, WiFi, radio, telefoon en kluisje. Badkamer met bad of douche, badjas en toilet. Balkon.
4-persoonskamer balkon (2-4 personen): type Sportiv, 25 - 30 m2 en voorzien van 2-persoonsbed, 2x extra bed, tv, WiFi, radio, telefoon en kluisje. Badkamer met bad of douche, badjas en toilet. Balkon.
Goed om te wetenU verblijft op basis van halfpension: in de ochtend een ontbijtbuffet met biologische producten en theebuffet. Het diner bestaat uit een 4-gangen keuzemenu (keuze uit 2 soepen en 2 hoofdgerechten) met saladebuffet. Thema avonden/buffetten. Kerstdiner inclusief (24-12, 6 gangen). Oudjaarsdiner inclusief met diner, Silvesterparty en middernachtsbuffet.
Toeristenbelasting € 2,- per persoon per nacht vanaf 15 jaar, ter plaatse te betalen. Huisdier € 7,- per dag, ter plaatse te betalen (geen toegang tot het restaurant). babybed inclusief.
Aankomst: vanaf 14.00 uur. Vertrek: voor 10.00 uur.
Vanaf | € 95 p.n.p.persoon |
Classificatie | 4-sterren |
Afstand vanaf Utrecht | 905km |
Verzorging | Halfpension. |
Sportiv-Hotel Mittagskogel ligt in het centrum van dorpsdeel Mandarfen. Skilift: Rifflsee, 50 m. Pitztaler Gletscher: 500 m. Skibus: 20 m. Skischool: voor het hotel. Skiverhuur: in het hotel. Hoogte St. Leonhard: 1.370 m.